Meist

OÜ Aed ja Muru on ilu- ja tarbeseemnete ning heina- ja muruseemnete jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Murude hulgimüük hõlmab tervet Eestit.

Meie usume, et igaüks väärib unistuste muru. Sest muruplats on koht, kus me kokku tuleme ja mälestusi loome. Meie eesmärgiks on aidata kõigil rajada ideaalseid muruplatse ja aedasid. Pole oluline, kas oled alles algaja aiaomanik või juba kogenud haljastaja – igaüks saab rajada pehme, tiheda ja kauni muru. Sellise muru, mis teeb ka naabrimehe kadedaks.

Ilus muru saab alguse suurepärasest seemnest. Seetõttu on meie pere mitu põlvkonda pühendanud end oma toodete täiuslikuks tegemisele. Töötame iga päev selle nimel, et kasvatada parimaid saadaolevaid muruseemneid. Iga Aed ja Muru seemnekoti taga on aastatepikkused uuringud. Seemneid kasvatavad usinad talunikud, keda me teame ja usaldame.

Meie muruseemnesegud on võimalikult suure kodumaise osakaaluga ja kohandatud muutlikusse kliimasse – see tagab muru külmakindluse ja vastupidavuse.

Lisaks suurepärastele muruseemnetele kasvatame hooajaliselt ka suvelilli.

Meie eesmärk on, et inimesed veedaksid vähem aega oma õue pärast muretsemisele ning rohkem aega aias murul mälestuste tegemisele.